Nasza pasja

Specjalizujemy się w odnawianiu i zabezpieczaniu samochodów profesjonalnymi produktami, bezpiecznymi dla twojego samochodu.

Przywracamy dawny wygląd w samochodach. Czyścimy wnętrze, plastiki, tapicerkę materiałowa jak i skórzaną, zabezpieczamy lakier.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte za granicą, jak i w kraju. Bogate doświadczenie, które zdobywamy przez pracę przy samochodach z różnymi przypadkami, które nie zastąpi żadne szkolenie.

Precyzja i dokładność. To kluczowe aspekty do sukcesu. Nasza branża to oferowanie czegoś więcej niż zwykła myjnia, czy salon car spa. Detailing to dokładność o każdy element, detal w twoim samochodzie.

JJesteśmy akredytowanym studiem Enzo Coatings, Artdeshine, Nasiol, CarbonQ, Titan Coatings, Flexi Shield, dzięki czemu mamy w ofercie wiele opcji zabezpieczeń takich jak: powłoki ceramiczne, powłoki grafenowe, powłoki elastomerowe, czy bezbarwne folie ochronne.
Na każde zabezpieczenie jest potwierdzone certyfikatem i pisemną gwarancją.
Oferujemy również doradztwo jak prawidłowo dbać o lakier po korekcie, pomożemy w doborze odpowiednich kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji. A to wszystko po to, aby efekt po naszych zabiegach utrzymywał się przez długi czas.
Przygotujemy autko do sprzedaży, zrobimy profesjonalne zdjęcia gotowe do umieszczenia na aukcji.
Nasza oferta jest bardzo urozmaicona i każdy chętny, który chciałby zadbać lub poprawić wygląd w swoim samochodzie znajdzie coś dla siebie.

certyfikaty:

Scroll to Top